אי"ב - ארגון יוצרים עצמאים בתיאטרון

הרצאות מכוונות*- ד"ר דפנה כצנלסון בנק

הרצאות מכוונות*
ד"ר דפנה כצנלסון בנק
*ההכנסות הן תרומה ליוצרים שנפגעו כלכלית ממשבר הקורונה. 
 הקישור להרצאה ישלח לאחר רכישת הכרטיס ובסמוך למועד ההרצאה לכתובת המייל שהזנת. 
לאור מגיפת הקורונה שתי הרצאות מדעיות בגובה העיניים על המגיפות הפסיכולוגיות של המאה ה-21. ההכנסות הן תרומה ליוצרי תיאטרון ואמנות המופע שנפגעו כלכלית ממשבר הקורונה.

4.6 יום ה', בשעה 20:00
הדיכאון: מדור הפרוזאק לדור הקרונה
תופעת הדיכאון הפכה לאחת התופעות המאפיינות של העולם המודרני. דרך סיפור חייה של אליזבט וורצל - עיתונאית וסופרת מחברת הספר דור הפרוזאק שחוללה מהפך בתחום המודעות לתופעה, נתאר את דרכי האבחון של התופעה מבחינה קלינית, את הגורמים הביולוגיים לדיכאון, את הרציונל לטיפול ביולוגי ואת ההסתייגויות ממנו.

11.6 יום ה', בשעה 20:00
נרקיסיזם: משלגיה לדור הפייסבוק
לאורך ההיסטוריה מהאגדה על "שלגיה" ועד לעידן הפייסבוק" קיבל המושג נרקיסיזם בולטות גבוהה בשיח הספרותי, הציבורי והפסיכולוגי. איך התפתח המושג המתאר אנשים המרוכזים בעצמם ומתאפיינים באנוכיות, אהבה עצמית ויוהרה? דרך סיפור חייו של דודו טופז ננתח מהן דרכי האבחון של ההפרעה, מהי הזיקה שבין דפוסי חינוך בילדות לבין התפתחות ההפרעה באישיות בחיים הבוגרים, מהו אופן הטיפול, ולבסוף, איך ניתן למזער נזקים בעידן ה"מגיע לי".
הרצאה מקוונת נרקיסיזם 11.6 - ההכנסות תרומה ליוצרים ש"ח
50
הרצאה מקוונת נרקיסיזם 11.6 - ההכנסות תרומה ליוצרים
100
הרצאה מקוונת נרקיסיזם 11.6 - ההכנסות תרומה ליוצרים
150
הרצאה מקוונת נרקיסיזם 11.6 - ההכנסות תרומה ליוצרים ש"ח
20
ההרצאות בתרומת ד"ר דפנה כצנלסון בנק. 
ביוזמת אי״ב – ארגון יוצרים עצמאיים בתיאטרון
עמותת אי״ב - ארגון יוצרים עצמאיים בתיאטרון, הוקמה במהלך 2014, על-ידי קבוצת יוצרים שהחליטה לצאת לדרך עצמאית וסולידרית, מתוך כוונה להעצים את תחום היצירה התיאטרונית העצמאית בישראל, ליצור אופק פעולה ליוצרים עצמאיים ולקדם יצירה עצמאית ישראלית בארץ ובעולם.

לאתר אי"ב: eve.org.il