אי"ב - ארגון יוצרים עצמאים בתיאטרון

יוצרים תיקון - תרומה בדאנא

שלום לך!
***ההרשמה מראש ל"יוצרים תיקון" הסתיימה! כל מי שירצה לינק- תוכלו למצוא אותנו באירוע בפייסבוק: https://www.facebook.com/events/705139140297645/

או באתר של אי"ב:
https://eve.org.il/tikun-2020/

*להצטרפות לתזכורת בווצטסאפ- ללא ספאם הקליקו: https://chat.whatsapp.com/EThnWeI0RYYJpKdgiAtv97

בערב שבועות הזה, יוצרות ויוצרי אי"ב נפגשים בזו אחר זה לסשן מסקרן של תיקון שבועות. כל יוצרת בעולמה, כל יוצר בחצר האחורית של יצירתו. בהתאם לדרישתו האלמותית של מאיר אריאל "קבלת משבצת, א -נו תוציא ממנה המירב", נתייצב כולנו בזום פומבי, חופשי וחינמי ונדרוש להוציא ביחד את המירב מהמשבצת עליה אנחנו מתעקשים לדרוך ולא לשחרר. הצטרפו אלינו. 

כמה מילים על "איך זה עובד":
התיקון יתקיים ב"זום" - על לינק אחד, רצף "תיקונים"'/מפגשים/שיחות. מתחילים ב- 20:30 ומסיימים ב- 02:00.
 כלומר שאתם מוזמנים להיכנס בכל שלב של הערב עם אותו לינק.
יתכן שיקרה מצב בו תמצאו את עצמכם נכנסים באמצע "תיקון" ותמשיכו איתו ל"תיקון" הבא. אנחנו מתכוונים לעמוד בלוח הזמנים שפורסם...אבל אם במקרה "נגלוש", אתם מוזמנים להסתכל בתכנייה על מנת להבין לאיזה "תיקון" נקלעתם, ומתי ברצף מגיע התיקון הבא.
אתם כמובן מוזמנים מאוד להצטרף מההתחלה ועד הסוף ופשוט לכבות מצלמה כשבא לכם לנוח, לאכול, או ללכת לשירותים לרגע...ולהצטרף מחדש כשבא לכם שוב לראות פרצופים.
להתראות,
האי"בים. 
תיקון לילה שלם (מינימום 50 ש"ח) - ההכנסות תרומה ליוצרים
סכום פתוח
תיקון אחד או יותר (מינימום 10 ש"ח) - ההכנסות תרומה ליוצרים
סכום פתוח
ביוזמת אי״ב – ארגון יוצרים עצמאיים בתיאטרון
עמותת אי״ב - ארגון יוצרים עצמאיים בתיאטרון, הוקמה במהלך 2014, על-ידי קבוצת יוצרים שהחליטה לצאת לדרך עצמאית וסולידרית, מתוך כוונה להעצים את תחום היצירה התיאטרונית העצמאית בישראל, ליצור אופק פעולה ליוצרים עצמאיים ולקדם יצירה עצמאית ישראלית בארץ ובעולם.
לשאלות: info@eve.org.il